#sıkça sorulan sorular Soru - Cevap

1- Ürün Teslimat Aşamaları Nelerdir?

Ürünlerinizin gönderimi ptt kargo aracılığı ile yapılır. Ayrıca ürünlerin kargo ücreti ödenmiş bir şekilde gönderilir.

2- Kredi Kartı Ödemesi Yaptım Sorun Teşkil Eder mi?

Hayır. Bu konuda anlaşmalı olduğumuz firma ile hiçbir bilginiz bizlere ulaşmamaktadır. Güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz.

3- Ürün Ne Zaman Ulaşır?

Tedarik altında olan bir üründe ürün 1 ile 2 gün içerisinde kargoda olur. Tedarik dışı ürün ise 3 ile 4 gün içerinde kargoda olur.

4- Sipariş Takibimi Nereden Yapacağım?

Siparişiniz kargoya verildiğinde sizlere mesaj olarak PTT Kargo takip numarası gönderilecektir. Bu takip numarası ile ürününüz nerede görebilirsiniz.

5- Ürün Cayma Süreci?

Cayma süreci ürün teslim alındıktan sonra ilk 3 gün içerisinde belirtip. Daha sonra faturası ve cayma hakkı dilekçesi ile ürünü göndermeniz yeterlidir. Daha sonra paranız iade edilecektir.

6- Ürünüm Farklı Gelir mi?

2014 Yılından bu yana E-ticaret sektöründe hizmet vermekteyiz. Bu gibi durumlar malesef ki suistimal sebebi olsa da Trendduragi sayfasında böyle sorunlarla karşılaşmassınız. Bizlerin teminatı geçmişten bu yana yaptıklarımızdır.

7- Ürünüm Kırık Gelir mi?

Kargo aşamasında ürünler özenle hazırlanmakta olup kargo şirketi bu durumu bilmektedir. Bugüne kadar böyle bir sorun ile karşılaşmamış bulunmaktayız.

8- Ürünüm Eksik Gelir mi?

Ürünleriniz eksiksiz bir şekilde kargoya verilir. İçeriğinde yazan tüm eşyalar ile kargolanır.

9- Ürünümü Nasıl İade Ederim?

İade sürecinde ilk önce bizlere Whatsapp ile bilgilendirme (0532 050 46 83) yaparak durumu iletmeniz gerekmektedir. Daha sonra ürünle birlikte cayma hakkı dilekçenizi eksiksiz doldurarak (İnternetten örnek dilekçeyi bulabilirsiniz.) faturası ile birlikte bizlere göndermeniz gerekmektedir. Ürün eksiksiz bir şekilde ulaştığı taktirde (Ürün, ek eşyaları, fatura, cayma hakkı dilekçesi) iade işlemi başlatılmaktadır. Kanunlar çerçevesinde sizlere 10 iş günü içerisinde ücretiniz iade edilecektir.

10- İletişim Bilgileri

E-ticaret hizmeti verdiğimizden mağaza satışımız yoktur.

Whatsapp İletişim: 0532 050 46 83

X